PageRank

Peníze za klikání - klikačky

 
 Podrobné návody, jak se dostat k penězům na internetu
Klikání s XCLIX
Po kliknutí na odkaz:
se dostanete na registrační formulář, který vypadá asi takto:
 
 
Mini slovníček:
Username - přezdívka či jméno, Password - vaše zvolené heslo, Confirm Pass - znovu vaše heslo, Email Address - váš email, Confirm Email - znovu váš email, Country - země ze které jste, Referrer - jméno toho, kdo vás doporučil (tady moje), je nutné pro další registraci.Po registraci se přihlásíte, kliknete na  "View Ads", objeví se zelené nadpisy a můžete začít klikat a vydělávat.
Když jste na placené stránce, odpočítává se vám v levém horním rohu čas. Po tuto dobu nesmíte mít stránky minimalizované, jinak se vám klik nezapočítá. Až se objeví Done, je hotovo a můžete jít dál. - TOTO PLATÍ U VĚTŠINY KLIKAČEK.
Klikání s PaidClicks
Po kliknutí na odkaz:
se dostanete na stránku, kde najdete tlačítko Login, na to kliknete a hledáte odkaz - New to PaidClicks.WS? Join now!. Přez ten se dostanete na přihlašovací formulář:
Register
Username (3 - 15 characters - no special characters):


Password (at least 6 characters):


Confirm Password:


Email Address:


Confirm Email:


Payments E-mail (PayPal or AlertPay):
Přihlášení je skoro stejné jako u předchozí adresy, jen u vás tu navíc chtějí Payments E-mail (PayPal or AlertPay). Je to váš email, který máte registrovaný u elektronické peněženky, více v rubrice Elektronické peněženky. Po registraci se přihlásíte, najdete tlačítko Surt the PaidClicks! a vyděláváte.
 
U dalších možností, které nabízíme je registrace a přihlašování hodně podobné, ale kdyby jste něčemu nerozuměli, stačí se zeptat, rádi vám poradíme.
 
Klikání s Bux3
Klikání s Bux.to
Klikání s Neo Bux
Klikání s clixMX


iq test
Stránky zdarma
***
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one